Αρχική σελίδα -> Τεχνικά θέματα - Απορίες -> Αναθυμιασεις Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας  Απάντηση στη Θ.Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας 
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 19, 2012 9:47 pm Απάντηση με Συμπερίληψη
napanas20vt

To είδα το λινκ αλλά εμένα είναι σ3 το μοτέρ θα χρειαστεί να βγάλω την εισαγωγη?πάνω από το φίλτρο λαδιού νομίζω πάνε δύο σολινακια ποιο ταπονω κ ποιο οχι?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 22, 2012 10:21 am Απάντηση με Συμπερίληψη
brwmogazos

Τόπος: Κατω απο το Αυλακι...

Οι αναθυμιασεις που σταζουν στον δρομο εχουν ως αποτελεσμα να γινεται το αμαξι πτανα απο κατω απο τα λαδια...

Και εγω ετσι το εχω αλλα εφτιαξα δοχειο και το ταυ αυτο θα καταληγει πισω απο την γεφυρα σε δοχειο αναθυμιασεων.

Ibiza Cupra GT28RS
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 14, 2013 2:51 pm Απάντηση με Συμπερίληψη
taxiarhis

Θα ηθελα να βαλω δοχειο αναθυμιασεων,γιατι τωρα τελευταια με ταλαιπωρουν τα σωλινακια κατω απο την πολαπλη,θα ηθελα να τα καταργυσω ολα τα σωληνακια και να κανω κατι τετοιο http://uk-mkivs.net/forums/t/269734.aspx?PageIndex=1,αλλα εχω δυο αποριες,πρωτων με το σωληνακι που ειναι κατω απο την πολαπλη και πανω σε αυτην εαν πρεπει να το ταπωσουμε και δευτερων με το σωληνακι του σερβο φρενων που βγαινει αναμεσα απο την πολαπλη,αν θα εχουμε προβλημα αν το καταργησουμε?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 14, 2013 3:44 pm Απάντηση με Συμπερίληψη
thanasis

taxiarhis έγραψε:
Θα ηθελα να βαλω δοχειο αναθυμιασεων,γιατι τωρα τελευταια με ταλαιπωρουν τα σωλινακια κατω απο την πολαπλη,θα ηθελα να τα καταργυσω ολα τα σωληνακια και να κανω κατι τετοιο http://uk-mkivs.net/forums/t/269734.aspx?PageIndex=1,αλλα εχω δυο αποριες,πρωτων με το σωληνακι που ειναι κατω απο την πολαπλη και πανω σε αυτην εαν πρεπει να το ταπωσουμε και δευτερων με το σωληνακι του σερβο φρενων που βγαινει αναμεσα απο την πολαπλη,αν θα εχουμε προβλημα αν το καταργησουμε?
θα καταργησεις τα παντα ταπονωντας τα αλλα οχι αυτο που παει στο σεβρο των φρενων απλα δεν θα εχεις φρενα σκοτωθηκες! Wink
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 14, 2013 4:02 pm Απάντηση με Συμπερίληψη
taxiarhis

Στο λινκ που παραθετω το εχει ταπωσει το σωληνακι του σερβο,νομιζω οτι αυτο το σωληνακι παει στη διακλαδωσει των αναθυμιασεων,εννοω το σωληνακι στο πλαι της πολαπλης στη δυχαλα το ψυλο,οχι αυτο που ξεκιναει απο το πλαι της πολαπλης.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 21, 2014 7:04 pm Απάντηση με Συμπερίληψη
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΥΛΑΚΤΟΣ

Τόπος: BΟΡΕΙΑ EYBOIA

Εδω & χρονια οι αναθυμιασεις πανε σε φιλτρακι,εχω βγαλει το σωληναριο που τις γυριζε πισω.

Λενε βοηθουσαν στην λιπανση της πεταλουδας αλλα εγω στο λουκι μεσα απο την ταπα μαυριλα εβλεπα μοναχα.

Το φιλτρακι το βγαζω μια στο τοσο,το πλενω,το στεγνωνω & πισω παλι.

Δεν θελω να πεταγονται ετσι χυμα στο μηχανοστασιο.

Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες  
Σελίδα 5 από 5  
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας  Απάντηση στη Θ.Ενότητα