Αρχική σελίδα -> Τεχνικά θέματα - Απορίες -> ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ROVER Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας  Απάντηση στη Θ.Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας 
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 04, 2004 9:09 am Απάντηση με Συμπερίληψη
drohos

Τόπος: ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

mallon zhlepse to diko moy!!!!!!to esvisa xtes to vrady eksw apo to videoclub ths geitonias kai den ksanaphre pali!!!!!! new_mad new_mad new_mad kai exw olokainouria mpataria,ekana service prin apo 800xlm.kai full venzini,kai tora phga ston mhxaniko kai tha erthei se kana dyoro!!! new_mad

Πάντα με τις πάντες!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 04, 2004 12:19 pm Απάντηση με Συμπερίληψη
johnny_alex22

Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

το κουλο που μου ετυχε εμενα με το rover214 του αδελφου μου ηταν οτι του εβαλε ελατηρια χαμηλωματος, και περνωντας απο μια φυσιολογικη λακουβιτσα με νερο νεκρωσαν τα παντα! new_mad φαντασου να τυχαινε να μεινω σε κανα ορμιτικο χειμαρο(λεωφορο κηφισου). στον πειραια θα κατεληγα!

OCTAVIA RS ABT!!! M@M@EI!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 04, 2004 12:29 pm Απάντηση με Συμπερίληψη
GEORGIE FX

Τόπος: ΑΘΗΝΑ

johnny_alex22 έγραψε:
το κουλο που μου ετυχε εμενα με το rover214 του αδελφου μου ηταν οτι του εβαλε ελατηρια χαμηλωματος, και περνωντας απο μια φυσιολογικη λακουβιτσα με νερο νεκρωσαν τα παντα! new_mad φαντασου να τυχαινε να μεινω σε κανα ορμιτικο χειμαρο(λεωφορο κηφισου). στον πειραια θα κατεληγα!

Τουλάχιστο θα γλύτωνες την κίνηση ... δεν θα σε σταματούσε κανένα φανάρι ... Laughing Laughing Laughing Laughing

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 04, 2004 5:38 pm Απάντηση με Συμπερίληψη
drohos

drohos έγραψε:
mallon zhlepse to diko moy!!!!!!to esvisa xtes to vrady eksw apo to videoclub ths geitonias kai den ksanaphre pali!!!!!! new_mad new_mad new_mad kai exw olokainouria mpataria,ekana service prin apo 800xlm.kai full venzini,kai tora phga ston mhxaniko kai tha erthei se kana dyoro!!! new_mad

telika emena htan trompa venzinhs!!!!doyleye opote hthele ayth!!!ase poy o proigoymenos idiokthths eixe valei panw trompa apo punto gt Shocked kai anagasthka na allaksw kai floter mazi!!!

Πάντα με τις πάντες!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 04, 2004 10:56 pm Απάντηση με Συμπερίληψη
JIMMAR

Τόπος: ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

drohos έγραψε:
drohos έγραψε:

telika emena htan trompa venzinhs!!!!doyleye opote hthele ayth!!!ase poy o proigoymenos idiokthths eixe valei panw trompa apo punto gt Shocked kai anagasthka na allaksw kai floter mazi!!!

Τέλος καλό, όλα καλά Exclamation Razz Razz Razz

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 04, 2004 11:33 pm Απάντηση με Συμπερίληψη
drohos

sxedon kala giati eimai -200eyrw Rolling Eyes pane ta lefta poy krataga gia na montifaro to kapo moy new_mad

Πάντα με τις πάντες!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 05, 2004 12:10 am Απάντηση με Συμπερίληψη
alfista

Τόπος: Thessaloniki

Egw thymamai eixa allaksei tin trompa tou rover sto synergeio enos filou me fiat-lancia. H trompa itan akrivws i idia, me ta idia xaraktiristika, tis idias gallikis etairias, mono pou anti gia koutaki rover eixe koutaki fiat. H rover ithele 220 xiliarika, enw sto filo mou me 50 xines katharisa. Poly mlks oi aggloi. Emena perimenoun na plirwsw ta spasmena tous toswn etwn? Twisted Evil

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 30, 2014 12:03 pm Απάντηση με Συμπερίληψη
Rover 214 si

Τόπος: Αγρινιο

Εχω ενα Rover 214 si 1997....στα ψηλα 4με 5000 στροφες 4η και 5η μου κοβει το αυτοκινητο εντελως.σαν να σβηνεις το διακοπτη.αν αφησεις γκαζι η αλλαξεις ταχυτητα φευγει.επισεις το προβλημα ειναι πιο εντονο οταν εχω τη μεγαλη σκαλα ανοιχτη.εχω μετρησει δυναμο και ειναι οκ.....ριχτε καμια βοηθεια γιατι θα τα παιξω!!!! new_mad new_mad

Αρχική σελίδα -> Τεχνικά θέματα - Απορίες
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες  
Σελίδα 2 από 2  
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας  Απάντηση στη Θ.Ενότητα