Αρχική σελίδα -> Αγώνες -> GTCC (Greek Track Championship of Clubs) Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας  Απάντηση στη Θ.Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας 
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 14, 2009 8:40 pm Απάντηση με Συμπερίληψη
paladin

Aργυρη, είμαι ο Γιώργος ο Χαλικιάς με το κόκκινο 106, 1300 καρότσα, αλλά 1600 8v μοτέρ που τρέχαμε μαζί...
Next time, να τα πούμε ρε!
Πρώτη μου συμμετχοή ήταν...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 04, 2010 2:36 pm Απάντηση με Συμπερίληψη
Argir

Παράλληλα με το πρώτο αγώνα που διεξάγεται την μεθεπόμενη κυριακή στην Τρίπολη να ενημερώσω και τα μέλη του club σχετικά με τις διεργασίες που έχουν γίνει και στα διοικητικά του θεσμού.

Με το πέρας του 2009 το οποίο σημειωτέον ήταν κατά το σύνολο των συμμετοχόντων, το πιο άρτιο οργωανωτικά, κάποια από τα μέλη της Συντονιστικής Επιτροπής δηλώσαν απροθυμία να συνεχίσουν και την νέα χρονιά. Εκτός από την κόπωση (αναμενόμενο μετά από 4 χρόνια εμπλοκής με τα διοικητικά και οργανωτικά του θεσμού χωρίς καμία οικονομική απολαβή) σε αυτό συντελούσε και η αντιμετώπιση από κάποια club που όχι μόνο δεν βοηθούσαν στην οργάνωση και τέλεση του κάθε αγώνα, αλλά εγήραν και αξιώσεις "πελάτη" που πλερώνει και διατάζει.....

Συμφώνησα και εγώ 100% μαζί τους αλλά ξέραμε ότι εάν 2-3 άτομα από τα 5 που είχαν μείνει για να "τρέχουν" το θεσμό, δεν συνέχιζαν, το GTCC θα σταμάταγε εδώ. Μάλιστα για την πρόθεση μου να σταματήσω και εγώ, ενημέρωσα και τους υπόλοιπους moderator του GTC και πήρα τη γνώμη τους.

Στην τελευταία λοιπόν Γενική Συνέλευση μαζεύτηκαν οι εκπρόσωποι από 15 clubs (αυτά είναι που πραγματικά συμετέχουν συστηματικά στο θεσμό) και όταν τέθηκε θέμα εκλογής νέας Συντονιστικής Επιτροπής υπήρχε μαζική απροθυμία (γιατί πολλοί ενδιαφέρονται να τρέξουν αλλά κανένας να βοηθήσει). Τελικά και μπροστά στο φάσμα είτε να λήξει εδώ η διοργάνωση είτε να την αντικατστήσει ένα ακόμα GP από μία λέσχη, μπήκαν κάποια παιδιά μπροστά (που και άλλοτε έχουν βοηθήσει ενεργά και τους ευχαριστούμε) και δήλωσαν πρόθεση να αναλάβουν πόστα. Κατόπιν τούτου και μιας τα νέα club στην Σ.Ε. (renault, mr2, swift) δεν είχαν την εμπειρία που θα έπρεπε (ειδικά για τα πρίν του αγώνα θέματα) αποφασίσαμε μαζί με εμένα και οι εκπρόσωποι του Subamanicas και smartmania να συνεχίσουμε στα διοικητικά του θεσμού και ελπίζουμε η ανταπόκριση και των υπολοίπων club να μη μας κάνει να το μετανοιώσουμε.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GTCC (Greek Track Championship of Clubs)
Αρχική σελίδα -> Αγώνες
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες  
Σελίδα 24 από 24  
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3 ... 22, 23, 24

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας  Απάντηση στη Θ.Ενότητα